29. August 2020 - 10:00 till 16:00
Kris Rudolf- techniki rozwoju osobistego - rozwój świadomości., Warsaw
Share it on:

Seminar Kierunek Nowa Ziemia | Saturday, 29. August 2020

Kris Rudolf - KIERUNEK NOWA ZIEMIA - TECHNIKI NA CZASY OBECNE, oraz OSADY NOWEJ ZIEMISobota 29.08.2020, 10:00-16:00, Wrocław, Pl. Kościuszki 12.

Wsparcie organizacyjne Seminaru - Nalanda.Gdy śpisz nie masz wpływu na swoje życie.

Gdy się przebudzisz, zrozumiesz, że nic Ci nie może zaszkodzić, będziesz spokojny i szczęśliwy, bez względu na okoliczności."Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.” Eckhart Tolle, Potęga teraźniejszościKIERUNEK NOWA ZIEMIA - TECHNIKI NA CZASY OBECNE, Osady Nowej Ziemi, to autorski program Krisa Rudolfa oparty na osobistych doświadczeniach nabytych podczas dwukrotnej śmierci klinicznej oraz wieloletnich studiach i praktykach duchowych, rozszerzony o praktyki przydatne w czasach pandemii i epokowych, cywilizacyjnych zmian na Ziemi. Jest on poszerzoną wersją spotkań warsztatowych funkcjonujących, jako „Labirynty Życia i Śmierci”. Do poprzedniego programu dołączone zostały elementy wiedzy i techniki mentalne bardzo przydatne we współczesnych realiach dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.„Chcieć, to móc”, lub „Według wiary dane wam będzie”, to przysłowia znane od wieków. Jednak niewiele osób stosuje je w codziennym życiu. Dla mnie były one chlebem powszednim. Świadomie lub nieświadomie stosowałem je na codzień. Mając ciekawość świata spełniałem swoje marzenia nie zastanawiając się, czy się uda. Nie potrzebne mi były żadne szkoły, dyplomy ani tytuły. Zawsze wierzyłem, że wszystko jest dla mnie możliwe i tak było.

Wiedza i techniki mentalne które mi pomogły w działaniach świata 3D są w programie tego Seminaru i działają również w świecie duchowym.

Więcej: Mój Punkt Widzenia - Potęga Wiary w Siebie & Odp. 32.

If you wish to delete this event continue here.