30. May 2020 - 14:00 till 20:00
Terapinės ekskursijos, Vilnius
Share it on:

Kaip išgyventi nerimą ir neapibrėžtumą. Upės pamokos | Saturday, 30. May 2020

Upės tėkmė- viena gražiausių žmogaus kelionės per gyvenimą metaforų. Kažkada ištrykšti šaltinėliu, vėliau lyg upės vanduo keliauji per gyvenimą. Priklausomai nuo kraštovaizdžio, kartais teki ramiai kaip Nemunas, vietomis tampi sraunus ir čiurlenantis kaip Vilnelė, o kartais išvyksti į kalnus ir krenti kriokliu žemyn- kas bus, tas bus... Gyvenimo kelyje, kaip ir upėje, pasitaiko didelių akmenų,juos apeini ir keliauji toliau. Būna- tave užtvenkia, tu sustoji, lauki,kaupiesi ir pratrūksti, kažką užliedamas, kitus paskandindamas... O tenka juk ir išsekti, išdžiūti... Tada lauki lietaus, iš giedro dangaus. Galiausiai juk visai neišnyksti - įteki į kitą, platesnę upę, ežerą ar marias.

Geras jausmas judėti pasroviui. Atsipalaiduoji. Gyvenimo upė tave neša. Tik staiga pastebi,kad neša ne visai ten, kur nori, kur tau reikia. Bandai plaukti atgal. Bet greitai nuvargsti prieš srovę. Ką daryti? Pasiduoti, nuskęsti? Ne, bandai irtis kranto link. Gal pats išsikeberoji, o gal padeda kas. Krante reikia pailsėti.Kas tas krantas tavo gyvenime? Vytukas, Bažnyčia, baba kaime???

Kviečiu pamokų gyvenimui ieškoti terapinėje kelionėje gamtoje. Šįkart kelionės tikslas- UPĖ. Keliausime palei vieną gražiausių Vilniaus krašto upių- Bražuolę.Kelionės metu ieškosime atsakymų į šiuos klausimus:· Kaip priimti aplinkos keliamus iššūkius, kurių negalime pakeisti?· Kaip išgyventi neapibrėžtumą dėl ateities?· Kada reikia gyvenime, lyg upėje, plaukti pasroviui, kada- prieš srovę?Kaip plaukiant prieš srovę nepervargti?· Kaip ryžtis pokyčiams ("mesti viską ir apsigyventi prie upės")?· Ką daryti su kliūtimis, užtvankomis, kurias mums stato kiti?· Kaip atpažinti (pastatyti) "užtvankas" gyvenime ir naudoti upės teikiamą energiją?Norintys po kelionės galės prie puodelio arbatos pasidalinti savo išgyvenimais, patirtimi, užduoti klausimų vieni kitiems ar grupės vadovui.PRAKTINĖ INFORMACIJA

Kelionės trukmė- apie 6 val. Ekskursijos kaina- 15 eurų.Vyksime traukiniu, traukinio bilietas kainuos papildomai 4 Eur (į abi puses).Kelionės pradžia- gegužės mėn. 30 dieną, šeštadienį, 14.00 val., susitinkame Vilniaus geležinkelio stotyje, prie bilietų kasų. Vykstantiems automobiliu, reiktų atvykti 15.00 val. į Bražuolės stovyklavietę.Planuojame grįžti į Vilniaus stotį 20.13 val.Būtina išankstinė registracija email arba telefonu 8 687 48870. Registruojantis nurodykite, ar vyksite traukiniu, ar savo automobiliu ir ar paimtumėte bendrakeleivį. Apsirengimas laisvas, atitinkantis oro sąlygas, bet šiltesnis negu šiaip norėtųsi. Gali keliauti asmenys nuo 14 metų. Rekomenduojame į kelionę pasiimti užkąsti ir atsigerti.