27. January 2018 - 8:00
Share it on:

Active Ski obóz narciarski Zwardoń 2018 | SwimFit Centrum Aktywności Ruchowej | Saturday, 27. January 2018

ZWARDOŃ 2018 - obóz narciarski "ACTIVE SKI"
Dom Wypoczynkowy koło wyciągu Mały Rachowiec

termin; 27.01-02.02.2018 r.
wiek; 9-17 lat
cena; 1050 zł

ZWARDOŃ – to miejscowość położona w Beskidzie Żywieckim, dokładnie w jego zachodniej części. Rozciąga się w masywie górskim Wielkiej Raczy i w pobliżu przełęczy Zwardońskiej. Dzięki tej lokalizacji i specyficznemu klimatowi na nartach można szusować tutaj nawet przez nawet pół roku! Na narciarzy i snowboardzistów czeka stacja Zwardoń Ski, która obejmuje trasy położone w dwóch lokalizacjach – Mały Rachowiec i Duży Rachowiec. Do dyspozycji jest jedyna w Beskidzie Żywieckim kolej linowa o długości 860 metrów wyposażona w komfortowe kanapy czteroosobowe. Dostępny jest też wyciąg orczykowy. Dla miłośników ekstremalnych wrażeń przygotowano snow park. Również nie będą nudzili się tutaj najmłodsi, na nich czeka bowiem przedszkole „Śnieżny Raj”.
W sezonie 2016- 2017 Zwardoń SKI został uznany za najlepszy stok narciarski Beskidu Śląskiego.

Dom Wczasowy - to obiekt położony w wyjątkowo niedostępnym miejscu :), bo ponad 800 m.n.p.m, na Rachowcu, a dokładnie 200 m od stacji górnej Małego Rachowca, skąd rozpościera się przepiękny i niepowtarzalny widok na panoramę gór Polskich i Słowackich. Dla narciarzy raj, ponieważ miejsce, pozwala na ubranie się w buty narciarskie w domu, wpięcie nart przed ośrodkiem, kilka ruchów kijkami i jesteśmy na stoku. Powrót na nartach pod same drzwi :) Ośrodek dysponuje 50 miejscami, oferujący pokoje standard 2, 3, 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym w ciepłym i przytulnym klimacie. Na obiekcie znajduje się duża, przestronna stołówka, gdzie można dobrze i smacznie zjeść, mamy zapewnione 3 posiłki domowej kuchni (śniadania i kolacje jako stół szwedzki, obiady dwudaniowe) + podwieczorki. Adoptowana świetlica z dużym TV, przystosowana narciarnia oraz na zewnątrz klimatyczna wiata na ognisko i grilla. Dla fejsbukowiczów w ofercie darmowe WIFI heh.

Świadczenia zawarte w cenie:
• przejazd LUX autokarem (50 miejsc).
• zakwaterowanie ( 6 noclegów ), zaczynamy obiadem, kończymy śniadaniem.
• wyżywienie: trzy posiłki dziennie + podwieczorek - gwarantowana smaczna domowa kuchnia :)
• ubezpieczenie NNW na 10 000 zł w SIGNAL IDUNA.
• opieka sprawdzonej kadry pedagogicznej; kierownika, opiekunów i instruktorów narciarstwa.
• grupy 10-12 osobowe, na stoku podział pod względem umiejętności.
• realizowanie programu zimowiska; nauka i doskonalenie jazdy na nartach (planowane 5 dni narciarskich), do tego wykłady teoretyczne z serwisowania sprzętu, filmy poglądowe z techniki jazdy na nartach, mini zawody narciarskie, oczywiście gry i zabawy na śniegu; wyścigi rzędów z "przyborem", jazda na "byle czym", lepienie bałwana na czas, impreza w "iglo", ekstremalna wyprawa do sklepu oraz zabawy integracyjne; bal przebierańców, karaoke, kino bambino na dużym ekranie, horror show, wieczór strachu, kalambury, czółko, randka w ciemno, piżamowe śniadanie, dzień obozowicza, ulubiony ;) konkurs czystości.
• planowane 5 dni narciarskich...
• niepowtarzalny kulig saniami.
• ognisko z grillowaniem oscypków i kiełbasek.
• wypad na 2 h na miejscowy basen kryty.
• w drodze powrotnej wycieczka do Węgierskiej Górki na pizzę z pieca.
• dla każdego upominek "niespodzianka", dla najlepszych medale i nagrody.

UWAGA !!! Cena nie zawiera karnetów na stoki:
Karnety narciarskie 9:00-16:00: 5 dni - 250 zł.
Wypożyczenie kompletu sprzętu to koszt ok.25 zł/doba.
Obowiązkowo kask !!!

TERMINY:
* do 15.12.2017 r. – ZAPISY + 300 zł zaliczki + podpisanie UMOWY.
* dn. 05.01.2018 r. – wpłata reszty kwoty (750 zł) i oddanie kart obozowych na zebraniu org. godz.18:30 w SP 8 ul. Teatralna 8 Sosnowiec

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA (decyduje data wpłaty zaliczki) – 45 os.+ 4 osobowa kadra !!!