23. June 2018 - 22:00
Share it on:

Wygraj lodówkę Lecha! | Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM | Saturday, 23. June 2018

****Konkurs – WYGRAJ LODÓWKĘ LECHA****

Dodatkowa lodówka? Zawsze się przyda! A co jeśli będzie ona z tak zwaną "wkładką"?

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego we współpracy z marką Lech ogłasza konkurs, w którym co miesiąc do wygrania jest lodówka pełna złocistego napoju!

Oglądałeś reklamy, prawda? Teraz masz szansę zrobić swoją własną i dodatkowo zgarnąć nagrodę!

Zasady są strasznie proste:
Co miesiąc podamy nowe zasady stworzenia hasła, zdjęcia lub grafiki, zeby wziąć udział w konkursie! Weźcie udział w wydarzeniu i śledźcie je na bierząco!

3-osobowa komisja wybierze najlepszą propozycję i wygraną ogłosi tuż po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.

Zaczynamy! Jeśli czasem spożywasz podobne trunki, to doskonale wiesz jak zachęcić innych. Wykorzystaj to i wygrywaj!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami regulaminu, które znajdziecie tutaj
Comments
  • Kolejna konkurencja przed Wami! Zasady są strasznie proste: Wystarczy, że przedstawisz zdjęcie ze swojej imprezy "w stylu LITE" i wrzucisz je jako komentarz pod tym postem! Czas start! :D OSTATECZNY TERMIN ZGŁOSZENIA: 01.06.2017! Do wygrania, jak co miesiąc, jest lodówka pełna piwa! Prawie 200 puszek! :O Wykaż się się kreatywnością, by potem razem z przyjaciółmi przez cały MIESIĄC raczyć się złocistym trunkiem marki Lech! ;)
  • Ostatnia nagroda przed Kortowiadą wydana ;) Gratulujemy Martynie! Ciekawe co zrobi ze swoją nagrodą. To prawie 200 puszek piwa! :D A niebawem kolejne konkurencje :O Póki co odliczamy dni do Kortowiada 2017
  • Kolejna konkurencja przed Wami! Zasady są strasznie proste: Wystarczy, że przedstawisz za zdjęciu jak w pełni korzystasz z życia i wrzucisz je jako komentarz pod tym postem! Czas start! :D OSTATECZNY TERMIN ZGŁOSZENIA: 15.04.2017! Do wygrania, jak co miesiąc, jest lodówka pełna piwa! Prawie 300 puszek! :O Wykaż się się kreatywnością, by potem razem z przyjaciółmi przez cały MIESIĄC raczyć się złocistym trunkiem marki Lech! ;)
  • Dziewczyny właśnie odebrały nagrodę od naszego sponsora! Niebawem nowy konkurs... :D
  • Kolejna konkurencja przed Wami! Zasady są strasznie proste: Wystarczy, że polajkujesz ten post, zrobisz mem/grafikę przedstawiającą jak spędzasz karnawał z Lechem i zamieścisz je jako komentarz pod tym postem! Czas start! :D OSTATECZNY TERMIN ZGŁOSZENIA: 10.02.2017! Do wygrania, jak co miesiąc, jest lodówka pełna złocistego napoju! :O Wykaż się się kreatywnością, by potem razem z przyjaciółmi przez cały MIESIĄC raczyć się piwem marki Lech! ;)
  • Nowe zasady: co miesiąc udostępniamy nową grafikę z tematem konkursu a udział bierzemy poprzez komentarze pod postem! ;) DO DZIEŁA! :D