11. September 2020 - 12:00 till 14:00
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, Lodz
Share it on:

Rekrutacja na kierunek taniec, Wydział Artystyczny AHE w Łodzi | Friday, 11. September 2020Tańczysz ??w formacjach tańca nowoczesnego, towarzyskiego, zespołach pieśni i tańca, teatrach tańca, uprawiasz gimnastykę artystyczną, taniec na lodzie?

Ukończyłeś niepaństwowe lub ogólnokształcące szkoły baletowe, ogniska baletowe lub prowadzisz zajęcia taneczne, kulturotwórcze i artystyczne, bądź masz zdolności taneczno-choreograficzno-pedagogiczne?

Jeśli tak, to zapraszamy Cię na studia I stopnia na kierunku taniec.

To najlepszy wybór dla osób, których pasją jest taniec, choreografia i pedagogika tańca, a także dla tych, którzy chcieliby swoje zainteresowania wzbogacić nie tylko o profesjonalną wiedzę praktyczną, ale także teoretyczną.Postępowanie rekrutacyjne na kierunek taniec odbędzie się 11 września (piątek) 2020 roku, godz. 12.00, sala baletowa K314.Oferujemy dwie specjalności:

▪tancerz-choreograf (studia stacjonarne)

▪pedagogika tańca (studia niestacjonarne)??Stworzony i prowadzony przez dr. Alexandra Azarkevitcha kierunek taniec otrzymał w latach 2017, 2018, 2019 i 2020 r. Certyfikat i Znak Jakości „Studia z Przyszłością".

Tym samym po raz czwarty kierunek dołączył do ogólnopolskiej elity akademickiej. W tym roku przyznano mu również prestiżowy Certyfikat Akredytacyjny „Premium", który potwierdza, że wdrożone na kierunku rozwiązania projakościowe mają charakter trwały i długookresowy.Masz pytania?

Zadzwoń ☎ tel. 42 631 58 00, 42 631 58 01 lub napisz

? emailWAŻNE❗

Prosimy uczestników postępowania kwalifikacyjnego o używanie maseczek, a także niezapraszanie na egzamin osób towarzyszących.