11. January 2018 - 19:00 till 21:00
Share it on:

Panelownia #4: UX w e-commerce | Pauza In Garden | Thursday, 11. January 2018

Niezależnie od tego, czy ktoś jest fanem zakupów czy też stara się je ograniczyć do minimum, jedno jest pewne - robi je każdy z nas. Co ważniejsze, w procesie zakupowym nie jest istotne już samo zdobywanie produktu, ale cała aura dookoła niego. Na rynku pełnym konkurencji trzeba się wyróżniać - jak to zrobić?

Badania dowodzą, że z roku na rok rynek e-commerce w Polsce rośnie w siłę. Dotyczy to nie tylko zakupów, ale także korzystania z usług (m.in. bankowość internetowa). Im prostsza obsługa, im bardziej przyjazny interfejs, tym użytkownik czuje się swobodniej i chętniej do nas wróci.

Przez co klienci najczęściej tracą cierpliwość i porzucają zakupy w danym sklepie lub zmieniają dostawcę usługi? Czy legenda o trzech kliknięciach jest prawdziwa? A także czy da się stworzyć wzór strony, który będzie odpowiadał każdemu użytkownikowi? Tego dowiesz się już na Panelowni #4! :)

3 prelekcje + panel dyskusyjny
Po evencie zapraszamy na networking przy PIZZY ♥

PRELEGENCI

Anna Kiedrowska I EDISONDA
Dlaczego warto rozmawiać? Badania UX w praktyce

Jan Bińczyk I G2A.COM
Conversion Centered Design w e-commerce

Łukasz Tyrała I miastologia
Gdzie w e-commerce jest ux?

---
Uwaga, uwaga - liczba miejsc jest ograniczona! Na wydarzenie będą obowiązywać zapisy poprzez formularz, który udostępnimy już niedługo na stronie wydarzenia. Bądźcie czujni! :)
---

GDZIE: Pauza in Garden, ul. Rajska 12, Kraków
KIEDY: 11 stycznia, 19:00
WSTĘP: darmowy, obowiązują zapisy

Sponsorem wydarzenia jest InVette Holding Group.
Patronują nam: Radiofonia 100,5 FM oraz
---

Panelownia to ...
/ społeczność
/ przestrzeń, w której co miesiąc gromadzi się społeczność branży kreatywnej
/ konkretna dawka wiedzy z dziedziny marketingu i technologii
/ inspiracje płynące wprost od specjalistów - praktyków i teoretyków
/ panele dyskusyjne, gdzie nie ma złych pytań
/ zaangażowanie i wzajemne wsparcie społeczności z branży

Dzięki wyselekcjonowanym Prelegentom z danej dziedziny dostarczamy teorię i praktykę w zakresie marketingu i technologii. Nie lubimy banałów. Lubimy konkrety, statystyki i przykłady. Dyskutujemy, ale na poziomie i z zaangażowaniem. Tworzymy Społeczność. Jeśli chcesz tworzyć ją razem z nami - zapraszamy!
Comments
  • Ruszyła rejestracja ➡️ https://panelownia4.evenea.pl/ Komu, komu? ;)
  • Naszym kolejnym Prelegentem będzie Jan Bińczyk z G2A.COM✌️ Janek jest absolwentem Uniwersytet SWPS na kierunku Społeczna Psychologia Komunikacji i Informatyki. Jego zainteresowania naukowe oraz zawodowe obejmują obszar interakcji człowiek-komputer, w szczególności wpływu technik perswazyjnych na zachowanie użytkowników. Swoją karierę zawodową rozwija jako jako user exeperience designer. Obecnie pracuje jako Senior UX Designer w G2A.COM. Współzałożyciel i członek zarządu UXPA Poland. Janek zgłębi dla nas temat ⚡Conversion Centered Design w e-commerce⚡
  • Zapisy są tylko przez dodanie do wydarzenia czy jest jakiś zewnętrzny zapis na wydarzenie?
  • Zapisaliście już 11 stycznia w (pewnie nowym) kalendarzu?📆 Anna Kiedrowska EDISONDA ➡️Badaczka User Experience z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów jakościowych i ilościowych. Po godzinach podróżuje, biega na nartach i stepuje.✌️ Współpracowała z takimi klientami jak Bank ING, BZ WBK, Credit Agricole, Grant Thornton, Tauron, oraz Aviva. Ania na Panelowni poruszy temat ⚡Dlaczego warto rozmawiać? Badania UX w praktyce⚡